Action Icon

Behám a pomáham

Firemná a individuálna filantropia
Spoločne dokážeme viac
Spájanie sa pre dobrú vec
Partnerstvo a pomoc

Charitatívny beh FAIR CROSS - Behám a pomáham je filantropická aktivita, ktorá vznikla v partnerstve s GOLF Pezinok.  Cezpoľný beh po malebných cestičkách Malých Karpát je síce súťažný, ale podstatou je spraviť niečo dobré pre svoje telo a tiež podporiť región v oblasti športu a pohybu. Výťažok zo štartovného, sprievodného programu a občerstvenia Nadácia REVIA použije na podporu športových aktivít a projektov v Pezinku a okolí. Projekt je taktiež príkladom firemnej filantropie v regióne, ktorá spája podnikateľov, nadáciu a verejnosť.

 

 

3. ROČNÍK FAIR CROSS (23. 3. 2019)

Stále sa zväčšujeme! V treťom ročníku sa na štart postavilo 169 bežcov  a odbehlo náš charitatívny beh. Štartovným a kúpou občerstvenia bežci i nebežci prispeli historicky najvyššou sumou 2580 € na športové a pohybové aktivity v Malokarpatskom región. Výborná atmosféra, skvelá organizácia, charitatívny rozmer, dobrovoľnícka práca a spojená komunita. Presne ako to máme radi. 

Ďakujeme všetkým našim partnerom a v neposlednom rade bežcom za skvelú účasť. Peniažky poputujú na projekty pre nás všetkých realizované v Malokarpatskom regióne. 

Víťazov a celkové výsledky nájdete tu.
Reportáž o celom podujatí z dielne TV Pezinok nájdete tu.

 

Partneri

 

S Finančnou podporou:

              

 

             

  

 

 

Ďakujeme a tešíme sa na ďalšie ročníky, ktoré nás dobehnú.

 

Foto: Ivana Halamíčková a Mário Finka

Ďakujeme