Action Icon

Behám a pomáham

Firemná a individuálna filantropia
Spoločne dokážeme viac
Spájanie sa pre dobrú vec
Partnerstvo a pomoc

Charitatívny beh FAIR CROSS - Behám a pomáham je filantropická aktivita, ktorá vznikla v partnerstve s GOLF Pezinok.  Cezpoľný beh po malebných cestičkách Malých Karpát je síce súťažný, ale podstatou je spraviť niečo dobré pre svoje telo a tiež podporiť región v oblasti športu a pohybu. Výťažok zo štartovného, sprievodného programu a občerstvenia Nadácia REVIA použije na podporu športových aktivít a občianskych projektov v Pezinku a okolí. Projekt je taktiež príkladom firemnej filantropie v regióne, ktorá spája podnikateľov, nadáciu a verejnosť.

 

4. ROČNÍK FAIR CROSS už 17. 10. 2020

Milí priatelia, jarný beh sa z dôvodu opatrení Ministerstva zdravotníctva SR presúva na jeseň 17. 10. 2020. Veríme, že dovtedy nezanevriete na beh, práve naopak, dostanete sa do vašej najlepšej formy!  

 

Prihláste sa tu
Propozície behu tu.

Kategórie
Muži 5,8 km
Ženy 5,8 km
Muži 11,5 km
Ženy 11,5 km 
Deti 
Tím najrýchlejší (priemer prvých troch najrýchlejších bežcov)
Tím najpočetnejší

Tento rok prichádzame s novinkou - Tímové behy, do ktorých sa môžu zapojiť bežci z rôznych klubov, spolkov a najmä firiem, či inštitúcií. Štartovným prispejete  na rozvoj malokarpatského regiónu a občianskych a športových projektov v ňom. Takáto firemná filantropia a dobrovoľníctvo je dôležitou súčasťou pôsobenia organizácií na ich okolie a ich podporovanie aktivít pre silnejšiu komunitu. Vyhráva najpočetnejší tím a tiež tím s najlepším priemerom časov jeho troch najrýchlejší bežcov. 

Pripraviť sa, pozor, prihláste sa teraz! 


Hlavní partneri

 

Partneri

    

Mediálni partneri

  

 

FAIR CROSS 2019
Stále sa zväčšujeme! V treťom ročníku sa na štart postavilo 169 bežcov  a odbehlo náš charitatívny beh. Štartovným a kúpou občerstvenia bežci i nebežci prispeli historicky najvyššou sumou 2580 € na športové a pohybové aktivity v Malokarpatskom región. Výborná atmosféra, skvelá organizácia, charitatívny rozmer, dobrovoľnícka práca a spojená komunita. Presne ako to máme radi. 

Ďakujeme všetkým našim partnerom a v neposlednom rade bežcom za skvelú účasť. Peniažky poputujú na projekty pre nás všetkých realizované v Malokarpatskom regióne. 

Víťazov a celkové výsledky nájdete tu.
Reportáž o celom podujatí z dielne TV Pezinok nájdete tu.

 

S finančnou podporou

 

         

 

Ďakujeme a tešíme sa na ďalšie ročníky, ktoré nás dobehnú.

 

Foto: Ivana Halamíčková a Mário Finka

Ďakujeme