Action Icon

Charitatívny bazár

Bazár maškrtiek.
Všakovaké dobro:TY.
Kolobeh obdarovávania.
Dobro v srdci, dobro na jazyku.

Každý návštevník vianočných trhov môže spraviť dobrý skutok zakúpením koláča v našom vianočnom stánku. Koláčiky zvyknú každý rok upiecť riaditeľky lokálnych inštitúcií a dobrovoľníci spolupracujúce s nadáciou. Je to ich vklad podporujúci poslanie nadácie. Výťažok venuje nadácia každým rokom na iný charitatívny účel. 

Za 14. ročníkov  Charitatívneho bazáru sa nám podarilo vyzbierať 6193 € a zapojiť vyše 280 dobrovoľníkov. 

Charitatívny bazár 2017

Nadácia REVIA na tohtoročnom 14. Charitatívnom bazáre mala tú česť spolupracovať so študentami Obchodnej Akadémie v Pezinku, ktorí celé podujatie spojené aj s Vianočným živým orlojom zorganizovali prostredníctvom ich Cvičnej firmy - Komunitnej nadácie pri OA. Navzájom sme si pomohli so skúsenosťami s charitatívnou zbierkou a zápalom pre dobrú vec. Výťažok z predaných koláčikov, ručných výrobkov a iných tovarov v hodnote 350 eur poputuje na revitalizáciu kruhového objazdu pred ich školou. Všetkým prispievateľom srdečne ďakujeme.

Vďaka nasledujúcim dobrovoľníkom a nie len týmto ste si mohli pomaškrtiť na DOBRO:tách všeho druhu a poslať takdobro ďalej, však láska k regiónu ide aj cez žalúdok!

Anonymní darcovia z vianočných bazárov  Achbergerová Sára  Bobeková Kristína  Čontoš Dominik •Dundovičová Karin  Finka Mário  Haradzinová Aneta

Kadárová Natália  Komunitná nadácia OA  Križanovičová Vanesa

Kultúrne centrum Pezinok  Kuttnerová Karolína •Matula Lukáš  Mesto Pezinok Obchodná akadémia Pezinok  Oravcová Simona  Pekárne Harmónia Modra  Petrušová Miroslava  pracovníčky MŠ SNP Modra  Šaškovič Dávid

Šiková Miroslava  Šima-Juriček Viktor  TV Pezinok

 

Sme veľmi radi, že sa medzi obyvatelia stále nájdu aktívni ľudia, ktorí majú chuť prispieť svojim susedom k pohodovejšej, veselšej a možno až kúzelnejšej atmosfére Vianoc, a tým šíria dobro medzi nami.

 

ĎAKUJEME

 

 

Ďakujeme