Action Icon

Vianočný orloj

Nezabudnuteľná atmosféra.
Prekvapenie a radosť.
Náš darček pre všetkých.

Živý orloj je súčasťou vianočných trhov. Dobrovoľníci nadácie v prezlečení imitujú figúrky orloja a v danú hodinu pozdravujú okoloidúcich. Svojím vystúpením prispievajú pozitívnou energiou k atmosfére Vianoc. Tento zážitok je darčekom nadácie pre komunitu. Veď Vianoce sú o stretávaní, nezištnom dávaní, dobrých skutkoch, priateľstve a rodine.

Vianočný orloj 2018

Pätnásty ročník živého orloja máme úspešne za sebou. V historickej radnici v Modre sa predstavili postavičky Anjela, Troch kráľov, Mikuláša, Čerta, Sv. Rodiny či Ovečky, ktoré ste si mohli vychutnať v rámci modranských Vianočných zastavení pri poháriku vareného vína, či voňavých medovníčkov. Veríme, že sme vás o trošku viac naladili na vianočnú atmosféru, ktorá sa už nezadržateľne blíži a spolu sme tak poslali dobro ďalej.  

Ďakujeme Mestu Modra, Mestskému kultúrnemu centru Modra a OZ AMAVET klub č. 944 Impulz za spoluprácu, bez ktorej by sme toto predstavenie nemohli uskutočniť. 

 

                      

 

Konkrétne za predvedenie postavičiek: Ingrid Kuníková, Nikol Vandáková, Katarína Bujňáková, Branislav Kuník, Radoslav Kuník, Stanislav Aurel Kuník, Adam Massar, Samo Ďurica, Veronika Mandalíková, Eliška Kráľová, Hana Slámková, Jakub Slámka, Jakub Bujňák, Matej Bujňák, Gregor Vandák, Lukáš Vodička, spolupracovali: Zuzana Macharíková, Hana Vodičková, Jana Kráľová, Miroslav Kuník,
osvetlovač: Róbert Bujňák,
fotky: Viera Mandalíková
brána: Jana Kintlerová,
kostýmy: MŠ Kalinčiakova, Umelecký súbor Magdalénka, ĽUSK, Barbora Krištofová 
kapustnica: Rastislav Trajda 

za Kultúrne centrum Modra a fotky: Jana Kuchtová

 

 

 ĎAKUJEME

 

 

 

Ďakujeme